Polski  English  

Witam Państwa na stronie
mojej Kancelarii Adwokackiej


i zapraszamy do współpracy.

AKTUALNOŚCI

ODSZKODOWANIA

Miałeś jakikolwiek wypadek ( nawet w przeszłości) zgłoś się do nas. Z praktyki wiemy iż, ubezpieczyciele nie są zainteresowani pełnym zaspokojeniem twoich roszczeń. czytaj dalej...


Profil kancelarii

Kancelaria adwokata Bogusława Szpindy rozpoczęła swą działalność w roku 1995. Od początku swego istnienia jest niezależną firmą prawniczą, nastawioną na świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w oparciu o najwyższe standardy wiedzy merytorycznej oraz etyki zawodowej.

Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie a w szczególności: prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń, rodzinnego, podatkowego, budowlanego, nieruchomości,

Kancelaria zajmuje się także bieżącą obsługą polskich i zagranicznych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu prawa podatkowego,  zamówień publicznych,  spółek i prawa handlowego, prawa pracy, upadłościowego, budowlanego, nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego wraz z kompleksową obsługą inwestycji.

Kancelaria świdczy usługi prawne dla instytucji publicznych w zakresie prawa administracyjnego, zamówień publicznych i innych.

Kancelaria zatrudnia wykwalifikowanych prawników, jak również stale współpracuje z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin wiedzy, dzięki czemu jest w stanie udzielić wszechstronnej pomocy, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

 Zakres terytorialny działalności nie jest w żaden sposób ograniczony.

KONTAKT

Kancelaria Adwokacka Koszalin
Adwokat Bogusław Szpinda

Ul. Piłsudskiego 28
75-511 Koszalin

tel. (+48) 94 346-46-01
tel. (+48) 94 341-18-66
tel. (+48) 94 346-44-29

fax: (+48) 94 346-43-56

e-mail: kancelaria@bsadwokat.pl